Korona Harmęże

1

:

4

80' Korona Harmęże Patryk Forma
78' Korona Harmęże Cezary Tyran Karol Podbiał
66' Korona Harmęże Adrian Forma
61' Korona Harmęże Cezary Tyran
60' Korona Harmęże Karol Podbiał Kacper Bargiel
50' Poręba Wielka Robert Sporysz
37' Korona Harmęże Cezary Tyran Paweł Rychlewicz
30' Korona Harmęże Mateusz Baran Cezary Tyran

Zwycięstwo naszych piłkarzy w Porębie!

Od początku meczu na boisku panowała ostra atmosfera. Piłkarze obu drużyn grali niczym wyjęci z ligi angielskiej. Po pół godziny gry POTĘŻNY duet Baran-Tyran wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. W 37 minucie Tyran strzelił bramkę na 2:0 po pięknym rajdzie i dograniu piłki przez Rychlewicza. 42 minuta była pechowa dla Rochowiaka. Po walce w polu karnym doznał kontuzji kostki i musiał opuścić murawę.

W 50 minucie po rzucie karnym bramkę kontaktową zdobył Sporysz. Kolejnego gola dla Korony zdobył Podbiał, który w 60 minucie wykorzystał wysokie wyjście bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Niewiele później doszło do groźnego incydentu z udziałem naszego kapitana. Po ataku na bramkarza gospodarzy, upadł na niego niefortunnie doprowadzając go do kontuzji. Akcję pierwszej pomocy sprawnie przeprowadziła ekipa OSP obecna na meczu. W 78 minucie wynik spotkania ustawił Tyran, który jednocześnie wspiął się na pierwsze miejsce w rankingu strzelców po 6 kolejce.

Naszym piłkarzom gratulujemy zwycięstwa, a poszkodowanym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

2020-09-13 17:00